Matex Controls na targach CineEurope 2015!

logo-cine-Europe-v2
W czerwcu 2015 r. odbyła się kolejna edycja największych i najbardziej prestiżowych targów branży kinotechnicznej na świecie – CineEurope. Podobnie jak w poprzednich latach gospodarzem targów była Barcelona, a hale wystawowe mieściły się w Centre Convencions Internacional Barcelona (CCIB). Targi CineEurope stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i trendami w poszczególnych dziedzinach funkcjonowania kin takich jak: marketing, sieć dystrybucyjna, infrastruktura teletechniczna i gastronomiczna, technika audiowizualna oraz elementy wyposażenia sal kinowych.
W tym roku w gronie największych producentów branży kinotechnicznej zaprezentował się również Matex Controls. Podczas targów przedstawiliśmy innowacyjny system zarządzania energią – VEMS (Virtual Energy Management System), który z powodzeniem wdrożono w kilkudziesięciu obiektach kinowych w Polsce. Celem wyjazdu było przedstawienie nowym Klientom naszego innowacyjnego rozwiązania oraz zwiększenia rozpoznawalności marki VEMS wśród zagranicznych właścicieli sieci kinowych. Dywersyfikacja oraz wzrost liczby odbiorców systemu VEMS pozwoli nam na dalszy rozwój oprogramowania w celu rozszerzenia pakietu usług dla obecnych i przyszłych Klientów.
Dziękujemy za odwiedzenie stoiska Matex Controls na targach w Barcelonie i zapraszamy do naszej siedziby w Łomiankach (koło Warszawy)!

www.vems.pl

CineEurope2015_VEMS_team CineEurope2 CineEurope1

<< Wstecz