Recertyfikacja ISO

Głównym celem naszej firmy jest zrozumienie i spełnienie wymagań naszych Klientów. Aby go zrealizować postanowiliśmy wdrożyć w Matex Controls system zarządzania jakością, oparty o międzynarodową normę EN ISO 9001:2008. Już w 2012 r. podczas audytu uzyskaliśmy bardzo wysoką ocenę skuteczności Systemu Zarządzania Jakością (zero niezgodności, spostrzeżeń i uwag), co doprowadziło do Certyfikowania Systemu Zapewnienia Jakości przez TÜV NORD.

Ciągła praca, przestrzeganie procedur oraz prawidłowe zarządzanie systemem jakości pozwoliły nam w 2015 r. po raz kolejny przejść z sukcesem przez audit recertyfikujący. TÜV NORD bardzo wysoko ocenił skuteczność i efektywność procesów tworzących System Zarządzania oraz zgodność z wymaganiami wyrobów i usług oferowanych przez firmę Matex Controls. Uporządkowana struktura organizacyjna, odpowiednio wykwalifikowana kadra oraz trafnie określona Polityka Jakości firmy Matex Contorls przekładają się na całościowy sukces organizacji.

 

Nasza firma zamierza w dalszym ciągu utrzymać jak najwyższy poziom jakości oraz świadczonych przez nas usług i na pewno w kolejnych latach również będziemy dążyli do spełniania oczekiwań naszych Klientów.

2015_02_ISO_PL 2015_02_ISO_UK

 

<< Wstecz