Nowa siedziba Matex Controls!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i znacznym powiększeniem naszego zespołu zaistniała konieczność zmiany siedziby naszej firmy. W 2013 r. podjęliśmy decyzję o budowie własnego biura i szybko rozpoczęliśmy prace. Chcieliśmy, żeby nasza siedziba była nie tylko miejscem pracy dla zespołu Matex, ale również stała się wizytówką naszej firmy.

Na początku 2014 r. budowa została zakończona i już w kwietniu mogliśmy przeprowadzić się do nowego biura. Nasza poprzednia siedziba mieściła się w Kiełpinie, był to wynajmowany budynek w cichej i zielonej lokalizacji na uboczu, jednak byliśmy znacznie oddaleni od Warszawy. Teraz biuro Matex mieści się przy głównej trasie na Gdańsk, w Łomiankach, co stanowi znaczne ułatwienie dla odwiedzających nas gości oraz naszych pracowników. Nasza siedziba posiada prawie 700 m2 powierzchni, na dwóch piętrach, jednak już dzisiaj okazuje się, że przy bardzo szybkim wzroście liczby pracowników w naszej firmie nie jest ona wystarczająca i zdecydowaliśmy się na dalszą jej rozbudowę.

Jesteśmy dumni z przedsięwzięcia jakim jest zbudowanie własnego biura. Teraz możemy pokazać każdemu kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Czekamy zatem na wszystkich chętnych, którzy chcieliby nas poznać i odwiedzić. Zapraszamy na Kolejową 49!

T_Z_7352 T_Z_7341 T_Z_7305 T_Z_7383 T_Z_7394 T_Z_7400 T_Z_7260 Untitled-2 T_Z_7324

 

 

<< Wstecz