Inżynier robót instalacji sanitarnych

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, chce stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych to jesteś odpowiednim kandydatem do pracy w naszym zespole.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa

Opis stanowiska:
·  Wsparcie kierownika robót w realizacji budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, normami oraz zasadami BHP i PPOŻ oraz dokumentacją projektową,
·  Planowanie, koordynacja oraz nadzór robót instalacyjnych Podwykonawców,
·  Terminowe prowadzenie prac w ramach dostępnego budżetu,
·  Przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac,
·  Kontrola jakości wykonywanych prac,
·  Uczestnictwo w odbiorach technicznych i końcowych,
·  Rozliczanie Podwykonawców z wykonanych robót,
·  Kontakt z dostawcami, zamawianie materiałów i koordynacja ich dostaw,
·  Wybór optymalnych rozwiązań wykonawczych pod kątem wymagań klienta, niezawodności działania, optymalizacji kosztów, ochrony środowiska , zużycia energii,
·  Współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących, doradztwo i optymalizacja rozwiązań projektowych,
·  Wykonywanie pomiarów instalacji HVAC,
·  Przygotowanie dokumentacji powykonawczej,
·  Reprezentowanie firmy Dalkia Polska Solutions na spotkaniach z klientami.

 Wymagania:
·  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
·  Wykształcenie min. średnie kierunkowe lub wyższe,
·  Znajomość sztuki budowlanej, technologii robót wykończeniowych,
·  Umiejętność przeprowadzenia odbiorów technicznych,
·  Znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad lub pokrewnych
·  Umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole,
·  Dyspozycyjność,
·  Chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
·  Dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:
·  Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej,
·  Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole,
Stabilne zatrudnienie,
·  Szkolenia specjalistyczne,
·  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego (praktyka do uprawnień budowlanych).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

<< wstecz