Projektant instalacji sanitarnych – projekty farmaceutyczne

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki/ Warszawa

Opis stanowiska:

  • praca w dziale projektowym instalacji sanitarnych;
  • wykonywanie projektów budowlanych, przetargowych oraz wykonawczych instalacji sanitarnych z ukierunkowaniem na przemysł farmaceutyczny, jak również realizacja projektów z zakresu obiektów wielkokubaturowych i użyteczności publicznej;
  • wybór optymalnych rozwiązań projektowych pod kątem wymagań klienta, niezawodności działania, zużycia energii, ochrony środowiska;
  • terminowe prowadzenie prac projektowych w ramach dostępnego budżetu;
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych i harmonogramów, ustalanie określonych ram czasowych dla poszczególnych etapów prac projektowych;
  • kontrola jakości wykonywanych prac projektowych;
  • współpraca przy wykonywaniu audytów i oceny stanu technicznego instalacji w budynkach istniejących, doradztwo i optymalizacja rozwiązań projektowych;
  • reprezentowanie firmy Dalkia Polska Solutions na spotkaniach z klientami, dostawcami i innymi specjalistami.

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych;
  • doświadczenie przy projektach instalacji sanitarnych dla przemysłu farmaceutycznego – pomieszczenie czyste, media czyste;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy projektowaniu / realizacji budynków wielkokubaturowych, użyteczności publicznej oraz umiejętność projektowania w środowisku 3D;
  • bardzo dobra obsługa programów: AutoCAD/ BricsCAD, Ventpack, Audytor OZC, Audytor CO, pakiet MS Office;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej;
  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

CV prosimy o wysłanie na adres: rekrutacja.dps@dalkia.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

<< wstecz