Dalkia dla Legia Training Center

Dalkia Polska Solutions zaprojektowała i wykonała instalacje elektryczne i niskoprądowe oraz sieci zewnętrzne elektryczne i teletechniczne dla Legia Training Center najnowocześniejszego kompleksu treningowo-szkoleniowego w Polsce.

Dzięki realizacji ośrodek treningowo-szkoleniowy Legia Warszawa S.A. ma nowoczesne i efektywne systemy zarządzania infrastrukturą obiektu, umożliwiające jego optymalne użytkowanie i racjonalne wykorzystanie energii.

Dalkia Polska Solutions zajmuje się kompleksowym projektowaniem, montowaniem i utrzymywaniem instalacji technicznych w budynkach publicznych, komercyjnych i przemysłowych. Wykorzystując rozwiązania oparte o IT i AI, Dalkia Polska Solutions dostosowuje instalacje do obowiązujących norm, co ogranicza koszty inwestycyjne klientów. W ciągu 15 lat obecności na rynku DPS zrealizowała ponad 2000 projektów w kraju i za granicą.  Zapoznaj się z naszą ofertą dla obiektów sportowych i użyteczności publicznej: https://dalkiapolska.com/nasze-rozwiazania/   i poznaj nasze realizacje http://dalkiapolskasolutions.com/realizacje/

Fot: Tomasz Sejbuk, legia.com

<< Wstecz