MATEX W GRONIE GAZEL BIZNESU 2016

Matex Controls znalazł się w gronie nagrodzonych tytułem Gazeli Biznesu 2016! Według rankingu zajęliśmy 76 miejsce na ponad 4 000 zakwalifikowanych podmiotów. W województwie mazowieckim zostaliśmy sklasyfikowani w pierwszej dziesiątce z czego jesteśmy bardzo dumni.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Sporządzany jest co roku przez dzienniki ekonomiczne w wielu europejskich krajach a jego celem jest określenie, które przedsiębiorstwa rozwijają się najbardziej dynamicznie oraz wyróżniają na tle konkurencji. Autorem polskiego rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland a organizatorem Puls Biznesu.

Po ogłoszeniu rankingu w 12 miastach Polski odbyły się uroczystości, podczas których laureaci otrzymali statuetki oraz pamiątkowe dyplomy. Matex Controls wziął udział w gali wręczenia nagród w Warszawie, która odbyła się 14 marca 2017 r. w Warszawie w hotelu Hilton. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Nasza firma zamierza w dalszym ciągu utrzymać jak najwyższy poziom jakości świadczonych przez nas usług i na pewno będziemy starali się pozostać w tym gronie przez kolejne lata.

 

Link: http://gazele.pb.pl

<< Wstecz