Ushio – nasz nowy partner biznesowy

VEMS (Virtual Energy Management System), nasze najbardziej innowacyjne rozwiązanie, będzie teraz dostępne również w Ameryce. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy Matex Controls z firmą Ushio America.

Unikalna platforma VEMS została stworzona w celu oszczędzania zużycia energii za pomocą całkowicie zautomatyzowanego oprogramowania. Nasze rozwiązanie pozwala na oszczędności energetyczne w zakresie kluczowych instalacji takich jak klimatyzacja, wentylacja czy ogrzewanie.

Ushio America jest czołowym producentem lamp w przemyśle kinowym w Ameryce, natomiast Matex Controls posiada duże doświadczenie w oszczędzaniu energii w budynkach kinowych w Polsce. Nasz nowy partner Ushio da nam możliwość zaprezentowania naszego produktu i wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania na amerykański rynek kinowy.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy przedstawić to unikalne rozwiązanie naszym klientom z branży kinematografii. Użytkownik będzie mógł rozpocząć natychmiastowe oszczędzanie na drogich rachunkach za energię, przy czym nie będzie on ponosił żadnych kosztów. To jest właśnie tak proste. Bycie bardziej produktywnym przy mniejszym zużyciu energii nigdy nie było większą koniecznością.” – komentuje Darek Gilczyński – dyrektor sprzedaży dla branży kinowej w Ushio America.

„Nasza współpraca z Ushio America otwiera nowe, unikalne ścieżki do optymalizowania kosztów energii w przemyśle kinowym.” – dodaje Marcin Michalski, prezes Matex Controls.

http://www.ushio.com/products/cinema/software-solutions/vems.php

<< Wstecz