System SCADA dla przemysłu jądrowego

Firma Matex Controls od samego początku podejmowała się trudnych wyzwań. Już w 2003 r. po raz pierwszy mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Broschier w zakresie projektowania i realizacji systemu automatyki na obiekcie Elektrowni Atomowej Ignalina na Litwie. Projekt obejmował wówczas wykonanie automatycznej regulacji instalacji wentylacji tymczasowego magazynu składowania odpadów radioaktywnych.

Pod koniec 2013 r. zostaliśmy głównym wykonawcą instalacji automatyki przemysłowej i systemu SCADA. Zakres prac obejmuje szczegółowe opracowanie projektowe oraz realizację systemu sterowania dla instalacji HVAC w Elektrowni Atomowej Ignalina na Litwie. Do zadań firmy Matex Controls należy między innymi opracowanie projektu dla systemu zarządzania budynkiem, stworzenie dokumentacji systemu automatyki oraz zainstalowanie systemów bezpośrednio na obiekcie na Litwie.

Nasza firma specjalizuje się w rozwiązywaniu trudnych zadań. Posiadana przez nas interdyscyplinarna wiedza i zdobyte duże doświadczenie pozwala nam na ciągłe podejmowanie nowych wyzwań. Mamy nadzieję, że czeka na nas jeszcze wiele tak ciekawych projektów.

<< Wstecz