Kosztorysant instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, chce stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych to jesteś odpowiednim kandydatem do pracy w naszym zespole.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa

Opis stanowiska:

  • opracowywanie koncepcji niezbędnej do przygotowania oferty,
  • opracowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o projekty wykonawcze oraz space-plany,
  • optymalizacja kosztorysów pod względem cenowym oraz dobór rozwiązań alternatywnych,
  • udział w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami,
  • opracowywanie przedmiarów robót wg otrzymanych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, elektrotechnika),
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu: elektryki oraz teletechniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,
  • doświadczenie w wycenach prac fit-out’owych,
  • znajomość sektora branży elektrycznej w zakresie dostawców, producentów oraz podwykonawców,
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

<< wstecz